Odborné úrovně

Stránky máte možnost prohlížet v několika odborných úrovních. Pro jednotlivé úrovně připravujeme program, který bude možný využít při návštěvě našich zahrad. Pro případné bližší informace nás prosím kontaktujte na emailu labyrint(zavináč)zf.mendelu.cz.

Mladý badatel

Jsi mladý a nadějný badatel zajímající se o přírodu okolo sebe? Studuješ základní školu a chceš se něco dozvědět o přírodě? Jsi na správné adrese. Klikni na to, co tě zajímá a poznáš víc.

Budoucí zahradník

Baví tě toulat se přírodou a trávit v ní volný čas? Chtěl by ses dozvědět co vše se děje na zahradě a jakým způsobem se o zahradu můžeš starat v průběhu roku? Je možné, že z tebe bude budoucí zahradník. Tím pádem směle pokračuj v tom, co tě zajímá. Pomůžeme ti. Klikni na to, co tě zajímá a poznáš víc.

Učitel

Jste pedagogem na mateřských, základních, středních či vysokých školách? Chtěli byste zpestřit studentům výuku a nesedět s nimi jen v lavicích? Myslíme, že máme pro Vás zajímavý tip na školní výlet s environmentálním zaměřením, které studenty bude bavit. Jednoduše přijeďte k nám.

Odborník

Jste znalcem ve svém oboru a máte už kde jako zahradu v hledáčku? Ty naše ještě určitě ne. Určitě stojí zato se k nám přijet podívat a zhodnotit zahradnické dílo. Vždyť jižní Morava je krásná a nachází se zde i pro některé Alma mater – Zahradnická fakulta. Tak proč nespojit více aktivit v jednu a podívat se k nám?

Rotate
Pro korektní zobrazení stránek otočte
prosím vaše zařízení do horizontální polohy
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím